Filmy Galeria Forum Logowanie Rejestracja
Ocena użytkowników: / 62
SłabyŚwietny 
Naturoterapie - Apteka Natury

Pestka z moreli zawiera witaminę B17, która leczy nowotwór w 100 proc. przypadków, nawet jego najbardziej złośliwe odmiany twierdzi dr Ernesto Corntrerasa, który w swojej klinice wyleczył z raka wiele tysięcy pacjentów.
Witamina B17,  amigdalina albo letril – to trzy różne nazwy tej samej naturalnej substancji. Najpierw znaleziono ją w jądrach pestek moreli, potem stwierdzono, że występuje aż w 1200 gatunkach różnych roślin. Najwięcej jednak w pestkach popularnych owoców, takich jak morele, brzoskwinie, nektaryny, śliwki, jabłka, gruszki, wiśnie czy czereśnie.

Lecznicze działanie B17 opisano już w egipskich papirusach sprzed 5000 lat,  proponując użycie wody migdałowej do leczenia raka skóry. Podobne zapiski o stosowaniu gorzkich migdałów pochodzą z Chin sprzed 4500 lat. W nowożytnej medycynie pierwsze informacje o tym, że B17 skutecznie leczy raka pojawiły się ponad 50 lat temu. Jej gorącym propagatorem był biochemik dr Ernest Krebs. Szacuje się, że od tego czasu około 100 tys. chorych na raka wyleczonych zostało letrilem.  Skuteczne działanie B17 udowodniono w niezależnych badaniach w ponad 20 krajach, zarówno w przypadku ludzi, jak i zwierząt. Skuteczność wyleczeń sięga prawie 100 proc. pod warunkiem,  że pacjent wcześniej nie został osłabiony naświetlaniem czy tzw. chemią. Jednym z najbardziej znanych współczesnych  ośrodków leczących letrilem  jest meksykańska klinika dra Ernesto Contrerasa Rodrigueza.

Ponieważ B17 jest skuteczna i tania, szybko stała się solą w oku instytucji powiązanych z amerykańskimi koncernami farmaceutycznymi.  Letril jest naturalną substancją, tak samo jak zioła. Nie można jej opatentować, więc nie można na niej zarobić. Można natomiast na niej stracić. I to bardzo dużo. Gdyby ludzie dowiedzieli się masowo, że B17 leczy raka, przemysł farmakologiczny poniósłby gigantyczne straty z powodu zaniechania chemioterapii. Skończyłyby się nie tylko zyski ze sprzedaży chemii, ale również nie byłoby przyzwolenia na potężne dotacje na wieczne badania i dopłaty do leków. Nic więc dziwnego, że losy B17 to tajemnicza historia pełna przemilczeń, fałszu, zastraszeń i histerii zamiast rzetelnej naukowej dyskusji. 
 
Cyjanek na zdrowie
Kiedy nasze babcie robiły  weka na zimę, kładły owoce z pestkami. Nie wiedząc o tym, dostarczały swoim rodzinom B17. Kiedy nasze mamy robiły weka, pestki już wyjmowały, bo wmówiono im, że w pestkach jest cyjanek, czyli  kwas pruski. Panika przeniknęła oczywiście z USA. Dlatego dzisiaj tysiące Amerykanów potajemnie wyjeżdża leczyć się do Meksyku... i wraca zdrowymi. Zresztą w Polsce, tak jak i w wielu krajach,  nie możemy kupić witaminy B17 w żadnej aptece. Proszę sprawdzić, jak magister za ladą będzie stukała w klawiaturę aptecznego komputera wszystkie trzy nazwy, po czym uśmiechnie się i powie, że nie ma czegoś takiego.

Podstawowym argumentem przeciwko B17 jest twierdzenie, że letril zawiera silnie trujący cyjanek. Jednak witamina B12 również zawiera cyjanek i bez kłopotów można ją kupić w aptece. Nawet bez recepty.

O co tu chodzi?
Dokładniejsze badania wykazały, że straszenie amigdaliną nie ma sensu, bo natura w doskonały sposób zabezpieczyła nas przed zatruciem substancją pochodzącą z pestek. Nawet lepiej, bo zabezpieczyła nas podwójnie. Wyobraźmy sobie bandytę dzwoniącego do drzwi i głuptaka wewnątrz, który je zawsze bezmyślnie każdemu otwiera. Właściciele domu wiedząc, że mają głuptaka,  zamontują blokadę w drzwiach tak, by ani on, ani bandyta nie mogli otworzyć drzwi. Otóż zdrowa komórka ludzkiego ciała to dom, w którym jest zamontowana taka blokada, i nie ma głuptaka.  Chora rakowa komórka to dom, w którym jest odwrotnie – nie ma blokady, a mieszka 3000 głuptaków. Bandytę przed drzwiami obrazuje cyjanek zawarty w B17. 

B17 to substancja, w składzie  której część atomów tak się ułożyła, że tworzy  rodnik cyjanku. Rodnik  „rodzi” cyjanek wtedy i tylko wtedy, gdy po pierwsze: zetknie się z enzymem otwierającym („głuptak”) o nazwie betaglukozydaza i po drugie –  nie ma w pobliżu enzymu blokującego o nazwie rodanaza („blokada”).

W zdrowych komórkach ludzkiego ciała mamy blokującą rodanazę i prawie w ogóle nie ma betaglukozydazy. Dokładnie odwrotnie jest w komórkach rakowych, gdzie betaglukozydaza występuje aż 3000 razy więcej niż w normalnej komórce i brak jest enzymu blokującego – rodanazy.
Zatem gdy letril dostanie się do ludzkiego organizmu, rozchodzi się do wszystkich komórek zdrowych i chorych. W zdrowej komórce zamienia się w glukozę. W  rakowej uwalnia cyjanek oraz drugą, równie silną truciznę (aldehyd benzoesowy). Te dwie trucizny niszczą komórkę rakową i tylko ją, a przecież o to chodzi. 

Teraz, znając już mechanizm, spójrzmy, jak amerykańska Administracja ds. Żywności i Leków (FDA) starała się odwodzić od letrilu i w jaki  sposób nastraszyła nasze mamy. Najpierw ogłoszono, że letril jest bezużyteczny do zabijania raka, bo po wnikliwych badaniach nie stwierdzono w nim cyjanku. Po jakimś czasie, stwierdzono że letril w komórkach rakowych uwalnia cyjanek. Wtedy  wydano odwrotny komunikat: skoro letril zawiera cyjanek, jest trujący. Według FDA mamy zatem sytuację, że owszem, B17 zabija raka, ale ponieważ robi to cyjankiem, to „takie niehumanitarne”.
Ostatecznie jednak FDA została wezwana przed Sąd Federalny, gdzie przyznała, że nie posiada dowodów na toksyczność letrilu. Przeprosin oczywiście nie było, a my nadal jedliśmy kompoty bez pestek.
Nasi dziadowie jedli jądra pestek znacznie częściej. Niektórzy, bo lubili, inni z oszczędności albo biedy. Jedli też często zapomnianą przez współczesnych  kaszę jaglaną, zwierającą B17. Do chleba dodawali ziarno lnu rónież zawierające letril. Spożywali mleko i mięso zwierząt, które jadły trawę,  zawierającą B17. Współczesne odmiany traw zostały tak genetycznie zmienione, że pozbawiono  je letrilu.

Co na to lekarze?
Wielu światowej sławy lekarzy nie boi się leczyć witaminą B17. Jednak nie ujmujaąc wielu zacnym polskim lekarzom większość albo nie słyszała o letrilu w ogóle, albo zapoznała się z fałszywymi informacjami na jego temat, albo zwyczajnie boi się odejścia od narzucanych przez koncerny farmaceutyczne  procedur. To trochę tak, jak z ociepleniem klimatu. W Polsce lato jest zimniejsze niż zwykle, ale Polska przyłącza się do walki z ociepleniem klimatu. Straszy się nas ubytkiem lodu na Arktyce (biegun północny), a totalnie przemilcza rekordowy przyrost pokrywy lodowej na  Antarktydzie (biegun południowy) itd. itd.

Musimy też wiedzieć, że lekarze są silnie uzależnieni od izb lekarskich, które niepokornym potrafią zabrać uprawnienia do wykonywania zawodu. Chcąc więc znaleźć lekarza, który ma odwagę się wychylić, trzeba szukać wśród emerytów albo tych, którzy mają odwagę przeciwstawić się systemowi.

Czy słyszeli Państwo, że w krajach, gdzie były długoterminowe strajki lekarzy, śmiertelność w tym okresie malała nawet o 30 proc.? Takie nagłe „ozdrowienia” społeczeństw podczas strajku lekarzy   występowały wielokrotnie  w  różnych krajach, np. w  Izraelu. Cóż, ludzie wtedy z konieczności musieli  wrócić do naturalnych leków.

Od 2 tygodni jem po 15 jąderek z pestek śliwek i nie zauważam żadnych ubocznych skutków.  Autor książki pt. „Świat bez raka”, mającej wkrótce ukazać się w Polsce, zaleca zjadanie tylu pestek dziennie, ile zjadamy zawierających te pestki owoców (np. jeśli zjadamy 7 śliwek dziennie, to możemy zjeść 7 jąder z pestek). W przypadku choroby  dr Krebs zaleca spożywanie około 35 jąder pestek dziennie. Za granicą (np. za pośrednictwem Internetu) można też zakupić letril w tabletkach. Jedna tabletka 500 mg zawiera witaminę B17 w ilości znajdującej się w ponad 100 pestkach.
Więcej informacji na temat B17 można znaleźć w wydanej w Polsce przez Oficynę Wydawniczą 3.49 książce pt. „Terapia metaboliczna witaminą B17” (dostępna pod adresami: www.nieznany.pl lub www.nexus.media.pl).

Wiele praktycznych informacji w języku angielskim można także znaleźć na stronie internetowej:
http://www.worldwithoutcancer.org.uk/

Jądra pestek moreli mozna też nabyć w Polsce:  www.pestki-moreli.pl

Arkadiusz Woźniak

źródło


 

Komentarze 

 
-45 #1 2011-03-04 21:56
Pestki moreli i witamina B17 są tak samo skuteczne w leczniu nowotworów jak lewatywa.
Cytować
 
 
+9 #2 2011-04-05 17:41
witam wszystkich,

Tematem witaminy b17 oczywiście zainteresowałam się wtedy jak sama się spotkałam z problemem. Szukałam w wielu miejscach w internecie, pytałam się lekarzy niestety oni mało co wiedzą i zawsze umywają ręcę od tematu. Znalazłam fajną stronkę na której jest mnóstwo informacji - gorąco polecam, a do tego można pogadać z ludźmi i z osobą prowadzącą stronę która sama przeżyła chorobę nowotworową w rodzinie - www.amigdalina.com.pl
Cytować
 
 
+4 #3 2011-05-04 17:59
Witamina b17 pomaga w leczeniu nowotworów - takie są doniesienia od ludzi, którzy ją używali. Ale żeby ten zniszczony guz usunąć z organizmu potrzebna jest lewatywa. Czy ktoś zna inny sposób na usuwanie zniszczonego guza? W sumie - uzyskujemy terapię Gersona - no może ograniczoną.
Cytować
 
 
+5 #4 2011-06-05 16:06
Skuteczność wyleczeń sięga prawie 100 proc. pod warunkiem, że pacjent wcześniej nie został osłabiony naświetlaniem czy tzw. chemią.

To zdanie jest z artykułu którego link jest poniżej( Bardzo wyczerpujący polecam).
Strasznie mnie ono zaniepokoiło. Czy to oznacza że nie mam szans na znaczne zmniejszenie guza u męża bo jest po chemi i naświetlaniu.
Od tygodnia podaje mu pestki dzikiej gorzkiej moreli. Chciała bym wiedzieć więcej jeśli chodzi o skutki leczenia ta metodą w zastosowaniu u osób które są już po tardycyjnym leczeniu. Prosze o odpowiedzi na mój e-mail AleksandraHegen
Cytować
 
 
-28 #5 2011-08-14 11:39
Testowałam na sobie moc pestek moreli, zjadłam tylko jedną i strasznie się źle poczułam, duże zawroty głowy, pot i rozdrażnienie, a do tego kłucia serca trwało to ze 2 godziny, więc na mnie dziwnie to podziałało.
Cytować
 
 
+4 #6 2011-09-02 10:42
Cytat:
Skuteczność wyleczeń sięga prawie 100 proc. pod warunkiem, że pacjent wcześniej nie został osłabiony naświetlaniem czy tzw. chemią.

To zdanie jest z artykułu którego link jest poniżej( Bardzo wyczerpujący polecam).
Strasznie mnie ono zaniepokoiło. Czy to oznacza że nie mam szans na znaczne zmniejszenie guza u męża bo jest po chemi i naświetlaniu.
Od tygodnia podaje mu pestki dzikiej gorzkiej moreli. Chciała bym wiedzieć więcej jeśli chodzi o skutki leczenia ta metodą w zastosowaniu u osób które są już po tardycyjnym leczeniu. Prosze o odpowiedzi na mój e-mail AleksandraHegen
Moja mama nie była po chemii itp. próbowaliśmy Amigdalina ale niestety zmarła w maju ,zaczęliśmy w lutym. były momenty jakby zadziałało
Cytować
 
 
-1 #7 2013-01-10 19:31
Transfer Factor Classic i Transfer Factor Plus to preparaty najskuteczniej budujące prawidłową odporność, zaopatrzone w wielką inteligencję działania dzięki cząsteczkom immunologicznym .

Naukowcy postanowili zweryfikować tezę, że niektóre preparaty naturalne potrafią wpływać na polepszenie odporności.
Instytut Długowieczności w Kalifornii zebrał 196 produktów naturalnych z całego świata, obecnych na rynku jako suplementy dla układu obronnego. Rzeczywistość okazała się mniej frapująca- ponad 30% preparatów nie wykazało żadnej zdolności polepszenia aktywności komórek obronnych. W teście opublikowanym w magazynie medycznym JANA najskuteczniejs zym spośród tych 196 suplementów okazał się Transfer Factor Plus.

Dr See opublikował wyniki badań potwierdzające możliwość skutecznego przedłużania życia dzięki Transfer Factor Plus u pacjentów z 4 stopniem zaawansowania nowotworów.
Dr Markowitz, pediatra, przedstawił wyniki badań na grupie 630 dzieci, potwierdzające 70% mniej zachorowań i 80% mniej użycia antybiotyków w skali roku przy systematycznym wspieraniu dzieci Transfer Factor Classic.

W 2003 roku wpisano preparat Transfer Factor do amerykańskiego lekospisu PDR , a w chwili obecnej wpisano tam wszystkie produkty 4Life Research zawierające Transfer Factor.

W 2004 roku nazwano Transfer Factor Plus “Złotą Interleukiną”, gdyż w badaniu klinicznym zdołał zabić więcej komórek białaczkowych niż słynny lek interleukina (Transfer Factor Plus zniszczył 97% komórek rakowych).
W tym badaniu Transfer Factor Plus pobudził komórki obronne odpowiedzialne za niszczenie infekcji i komórek rakowych o niewiarygodne 437%, zaledwie po 48 godzinach od podania odpowiedniej dawki. Pierwszy efekt pobudzający komórki obronne do pracy pojawił się już po 4 godzinach od podania preparatu. Nawet z użyciem najłagodniejsze go preparatu zawierającego Transfer Factor (Transfer Factor Classic), komórki obronne zaczęły pracować dwukrotnie silniej.

Napłynęły nowe badania dokumentujące skuteczność preparatu w przypadkach zakażeń pasożytniczych, wirusowych (wirus opryszczki I HIV), chorób skóry (łuszczycy), rozmiękania kości. Ministerstwo Zdrowia Rosji wprowadziło preparaty Transfer Factor do klinik i szpitali jako uznaną metodę leczenia, nie tylko suplementacji.

Wkrótce okazało się, że Transfer Factor potrafi uciszyć nadmiernie pobudzoną część układu immunologiczneg o. Zbiegło się to z odkryciem nowych cząsteczek immunologicznyc h , mniejszych od Transfer Factor, przez naukowców 4Life Research. Nowo odkryte cząsteczki nazwano nanofactor i firma 4Life Research ma wyłączność do ich produkcji. Cząsteczki nanofactors stoją na straży balansu w układzie obronnym.
W styczniu 2008 Transfer Factor został zatwierdzony przez Komisję Antydopingową jako suplement dozwolony do stosowania przez sportowców. Od tego czasu wielu sportowców światowej sławy zaczęło używać preparat, a nawet bardzo otwarcie się do tego przyznawać.
Najnowsze badania zadziwiły po raz kolejny wielokierunkowo ścią wpływu Transfer Factor na organizm człowieka.
Dzięki konsumpcji Transfer Factor możemy powiększyć ochronę dróg oddechowych i przewodu pokarmowego przed drobnoustrojami , a obecnie świat bardzo obawia się nowych, niebezpiecznych infekcji. Preparat zadziałał u 100% badanych, u ludzi uznawanych za zdrowych i mających wstępnie w miarę prawidłowe wyniki krwi. Spowodował pobudzenie wydzielania przeciwciał IgA o 73%(poziom tych przeciwciał spada u ludzi skłonnych do infekcji).
Po raz pierwszy udowodniono, że Transfer Factor działa nie tylko na wzmocnienie odporności komórkowej, ale także jej drugiego ramienia, związanego z wydzielaniem przeciwciał. Zwrócono szczególną uwagę na konieczność polepszenia pracy jelit by uzyskać skuteczne poprawienie odporności.
Dr Chizhow dokonał niezwykłego odkrycia, które przedstawił już światu nauki w postaci wyników raportu :”Badanie wpływu Transfer Factor na procesy starzenia i regeneracji w badaniach laboratoryjnych i klinicznych”.
Transfer Factor potrafi odmładzać wiek biologiczny i podczas eksperymentu udało się doprowadzić do znacznej regeneracji tkanek , a nawet ożywienia pracy gruczołów dokrewnych. Zanotowano efekt odmładzający średnio o 4 lata (potwierdzony odpowiednimi pomiarami parametrów wieku biologicznego).

Podsumujmy:
Masz do czynienia z naturalnym, opatentowanym preparatem, wykazującym nie tylko zdolność najskuteczniejs zego wspierania komórek układu obronnego, ale także zapewniającym odpowiednią równowagę pracy całości układu immunologiczneg o. Preparat daje Ci znacznie większe bezpieczeństwo odnośnie zapobiegania chorobie nowotworowej, jak i skuteczne polepszenie ochrony przed infekcjami. Dodatkowo działa odmładzająco na organizm.
Z pewnością wiele jego działań pozostaje jeszcze tajemnicą. Nauka dostarczy nam wkrótce kolejnych dowodów na różnorodność działania Transfer Factor na organizm człowieka.
http://4life.net.pl
http://www.facebook.com/TransferFactorInfoPl
Cytować
 
 
0 #8 2013-03-29 01:13
Witam
Jestem osobą prywatną, nie jestem firma prowadząca sprzedaży opartej na zyskach. Mam do odsprzedania (po tyej samej cenie po której nabyłam) witamine b17 w tabletkach i ampułkach wraz z innymi suplemenatmi takimi jak, enzymy, preven ca, chrząstka rekina, witamine e, witamina b15. Wszystkie suplementy są nowe i nienaruszone. Jeśli ktoś jest zainteresowany szczegółami to prosze pisac na maila: . Pozdrawiam.
Cytować
 
 
+2 #9 2013-04-01 01:47
Znalazłam stronę internetową, gdzie można poczytać o Amigdalinie, a także o wielu innych preparatach wspomagających leczenie i wyjście z tego paskudztwa czyli nowotworu - wejdźcie na stronę www.b17-sklep.pl
Cytować
 
 
0 #10 Katarzyna 2013-04-07 17:33
Witam mam do odsprzedania witaminę b17 w ampułkach i pozostałe suplementy sotosowane w tej terpaii. Zainteresowanyc h proszę o kontakt
Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 
Lubię :)